Skip to Content

Terminál D6: velkokapacitní vkladové zařízení nejen pro logistiku

Dopřejte si kvalitu s maximálním výkonem

Terminál D6: velkokapacitní zařízení pro bankovky a mince, které splní vaše nejvyšší očekávání pro rychlý a bezpečný odvod většího množství hotovosti. Ať jste vedoucím depa nebo manažer regionu, vždy máte aktuální přehled o svých vkladech, což Vám umožní efektivní kontrolu a správu hotovostních procesů. Chytrý trezor zároveň kontroluje pravost a neporušenost bankovek a tím předchází vzniku bezpečnostních incidentů. Přípisy hotovosti na Váš účet probíhají denně jako součást služby Brink's Complete.

Terminál D6 vám nabízí komplexní řešení a bezpečnost v jednom zařízení.

Přímé a bezpečné vklady hotovosti díky zařízení Terminál D6

Chcete zrychlit a zefektivnit odvody své hotovosti? Chcete svým zaměstnancům nabídnout bezpečí a pohodlí? Poptejte ještě dnes službu Termínál D6 prostřednictvím snadného kontaktního formuláře. Zabere vám to jen pár minut.

Mám zájem o cenovou nabídku

Terminál D6

Perfektní řešení pro logistické společnosti a obchody s velkým objemem odváděné hotovosti. Námi nabízené řešení zefektivní vaše hotovostní procesy a uspoří čas vašim zaměstnancům.

Bankovky a mince vložte jednoduše a rychle přes akceptor do terminálu. Zkontrolujte si vklad na displeji. Prostřednictvím online portálu máte přehled o svých vkladech 24/7. V případě dosažení plné kapacity stroje náš tým automaticky zajistí vyprázdnění a vyzvednutí hotovosti.

 • Ideální řešení pro týdenní obraty do výše 7 mil. Kč
 • Kapacita bankovek až 10 000 ks a mincí až 2 000 ks
 • Automatický podavač bankovek
 • Možnost softwarové integrace s účetním systémem
 • Přehledná aplikace a jednoduchá obsluha
 • Denní přípisy hotovosti
 • Pojištění v ceně

Jitka Havašová, finanční ředitelka

PPL CZ s.r.o.

S Brink's Complete ušetříme čas, který dokážeme investovat do vlastního podnikání.

Dokonalý chytrý trezor pro maximální objemy hotovosti

Náš Terminál D6 si získal důvěru logistických firem a velkých podniků a poskytuje jim bezpečnou a spolehlivou správu hotovosti. Je tak ideálním řešením pro obchody, které chtějí zefektivnit své hotovostní procesy, být flexibilní při ukládání hotovosti do trezoru a učinit návštěvy banky kvůli vkladům hotovosti minulostí.

 • Komfort

  Automatické vyzvednutí

  Máte trezor plný? Vaši hotovost vyzvedneme automaticky. Už nemusíte myslet na včasné plánování přepravy hotovosti. Vaši hotovost pojistíme, přepravíme a spočítáme.

 • Cash Flow

  Přímé připsání na účet

  Brink‘s garantuje optimální tok hotovosti. K vaší hotovosti budete mít rychlý přístup, protože vklady provedené uvnitř prodejny se Vám přímo připíší na účet.

 • Plynulost

  Drobná hotovost

  Objednávky drobné hotovosti provedete snadno, kdykoli se vám to hodí. Doručení s pravidelnou obsluhou nebo ve Vámi preferovaném termínu.

 • Prevence kriminality

  Bezpečnost na prvním místě

  Snížené riziko interních a externích krádeží. K trezoru má přístup pouze personál Brink’s, což zaručí bezpečnost vašim zaměstnancům i zákazníkům.

 • Úspora nákladů

  Vkládání hotovosti

  Úspora času a bezpečnější způsob práce. Terminál D6 činí návštěvy banky za účelem vkladů hotovosti minulostí.

 • Komfort

  Zadání výše hotovosti

  Výše vkladu se automaticky zaznamenává prostřednictvím akceptoru bankovek. Na vás zbývá jen kontrola prostřednictvím vytištěné stvrzenky.