Skip to Content

Kompletní služby pro bankomaty

Společnost Brink’s je jedničkou v obsluze a zajištění bankomatové sítě pro všechny bankovní i nebankovní instituce v České republice. Čerpáme z našich mnoholetých zkušeností se všemi typy vkladových a výdejových bankomatů, proto jsme schopni Vám poskytnout plně outsourcované řešení, které Vám umožní na vysoce konkurenčním trhu uspět. 

V případě zájmu o tuto službu Vám více informací poskytnou naši obchodní zástupci. 

Mám zájem o cenovou nabídku

Monitoring a správa bankomatů

Brink's poskytuje kompletní centralizované řešení monitoringu bankomatů včetně komplexní správy SLA. Monitorovací řešení Brink's našim zákazníkům umožňuje mít aktuální přehled o fungování sítě v reálném čase. Bankomatovou síť outsourcujeme po celém světě.

Brink's zajistí kompletní správu životního cyklu bankomatů: nákup, logo provozovatele, instalace, deinstalace a to vše v souladu s právními předpisy ČR.

Plánování a obsluha bankomatů

Plánování hotovosti jsou Brink's navrženy tak, aby maximalizovaly dostupnost hotovosti a zároveň minimalizovaly zbytkovou hotovost s ohledem na úrokové sazby a náklady na obsluhu bankomatů.

Brink's provádí komplexní službu obsluhy bankomatů, tj. dotace, servisní zásahy FLM a SLM, včetně zpracování a přepravy hotovosti.

OTC zámek

Brink’s nabízí využití zámků s jednorázovými kódy jako nejlepší způsob, jak zvýšit bezpečnost v situacích, kdy více lidí potřebuje přístup ke stejnému bankomatu nebo trezoru. Toto řešení zamezuje zneužití kódu a umožňuje evidenci přístupů.

S OTC (one time code) zámkem je možné vytvořit devítimístný otevírací kód platný pouze pro jedno použití, a to bez nutnosti připojení k síti či k samotnému zařízení.

Spolupracujeme s nejlepšími dodavateli na trhu. Námi dodávané zámky odpovídají potřebným bezpečnostním normám.

Mám zájem o cenovou nabídku

Vyzkoušejte si pohodlí našich středisek zpracování a přípravy hotovosti pro ATM

Převážíme, kontrolujeme, počítáme a připravujeme hotovost pro plnění bankomatů po celé ČR. K tomu všemu slouží naše střediska zpracování hotovosti. Zajistíme, že hotovost je pro vás vždy připravena a včas dodána.

 • Prevence kriminality

  Kvalifikovaný personál

  Vaše hotovost je v bezpečných rukou díky našemu vysoce vyškolenému a kvalifikovanému personálu a zabezpečeným vozidlům.

 • Cash Flow

  Střediska zpracování hotovosti

  Díky 7 pobočkám a 2 střediskům zpracování hotovosti jsme schopni pokrýt celou republiku.

 • Zaměření na zákazníka

  Moderní technologie

  Neustále zlepšujeme naše služby investicemi do moderních technologií.